mapa
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > "Týden MAS" nejen fotosoutěž

"Týden MAS" nejen fotosoutěžDatum konání:
23.9.2020
Datum ukončení:
31.10.2020

Milí členové a příznivci MAS, přátelé,

 

vzhledem k současné epidemiologické situaci jsme se bohužel rozhodli zrušit Den místní akční skupiny, který jsme pro vás připravovali na sobotu 3. října a na kterém mělo proběhnout slavností vyhlášení vítězů naší fotosoutěže.

 

I tak se ale máte na co těšit, Den MAS jsme se totiž rozhodli přesunout na internet, a to rovnou jako TÝden MAS! Celý týden vás tak budeme skrze naše stránky a náš facebook zásobovat informacemi o projektech financovaných z MAS, zajímavostmi z regionu nebo tipy na výjimečné regionální produkty. Začínáme 3. října!

 

Už teď se ale můžete na našem facebooku podívat na finalisty fotosoutěže a prostřednictvím liků hlasovat o jejím absolutním vítězi. Vyhraje fotka, která do půlnoci 3. října nasbírá největší počet „to se mi libí“.

 

Pokud máte tip na producenty/místa/zajímavosti, které by neměly v prezentaci TÝdne MAS chybět, dejte nám prosím vědět. Rádi bychom také využili informace a fotografie na stránkách našich členů, pokud s tím nesouhlasíte, ozvěte se prosím.

 

 

S pozdravem,

 

Mgr. Martina LECIÁNOVÁ

manažerka programového rámce IROP

Místní akční skupina Hříběcí hory, z. s.

tel. 731 494 244

www.hribecihory.cz

 


24. 11. Emílie

Zítra: Kateřina

mmr_cr_rgb.jpg 

Obec Lutopecny realizovala díky dotaci z Ministerstva pro místní rozvoj ČR, programu 11708 – Podpora revitalizace území, akci s názvem „Demolice obecního rodinného domu č. p. 16 v Lutopecnách“. Obec obdržela dotaci ve výši 873 965 Kč. Celkové náklady na realizaci akce činily 1 278 726 Kč včetně DPH.

Bez finanční pomoci MMR ČR bychom nebyli schopni danou akci nikdy realizovat.

 

Za tuto obrovskou pomoc MMR ČR a jeho pracovníkům moc děkujeme.

 

Petr Navrátil, v. r.

starosta obce Lutopecny

otisk razítka

Zápis dětí do MŠ Lutopecny.pdf 

Poděkování Zlínskému kraji.pdf

Obvodního oddělení Policie

 

Platný územní plán obce Lutopecny

Plán rozvoje obce

Návštěvnost stránek

281845